Wielkie emocje w Chabówce!

7 bramek, trzy czerwone kartki oraz dwa rzuty karne. To bilans wczorajszego spotkania Lokomotivu z Orawą, które trzymało w napięciu przez 90 minut.
Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy szybko zdobyli dwie bramki po stałych fragmentach gry. Pierwsze trafienie zanotował Łukaszka, który po dośrodkowaniu z woleja umieścił piłkę w siatce. Chwilę później z rzutu wolnego dośrodkowywał Krzysztof Rapacz, a Szymon Miśkowiec „nożycami” podwyższył prowadzenie Lokomotivu. Orawa zaczęła śmielej atakować i po płaskim strzale sprzed pola karnego zdobyła kontaktową bramkę. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.
Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęła Chabówka. Obronie Orawy urwał się Oskar Macioł i po minięciu bramkarza trafił na 3:1. Jabłonka nie zamierzała jednak odpuszczać i ponownie zmniejszyła straty do jednej bramki. Chwilę później w mocno kontrowersyjnych okolicznościach drugą żółtą kartkę otrzymał kapitan Lokomotivu Rapacz. Przewaga liczebna Jabłonki nie trwała jednak długo, gdyż w sytuacji sam na sam bramkarz gości w polu karnym faulował Ślagę, za co został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Łukaszka. Chwilę później we własnym polu karnym faulował Ślaga. Sędzia wskazał na jedenasty metr a zawodnik Lokomotivu obejrzał drugi żółty kartonik.
Zawodnik Orawy nie pomylił się i ustalił tym samym wynik na 4:3.
Zwycięstwo w tym szalonym meczu pozwoliło Chabówce awansować na szóste miejsce w tabeli. Obecnie do lidera tracimy zaledwie trzy punkty.
Serdecznie dziękujemy naszym Kibicom, którzy bardzo licznie zjawili się wczoraj na stadionie! 💙❤️

KS LOKOMOTIV CHABÓWKA 4:3 ORAWA JABŁONKA