Zwycięstwo w Łapszach!

W ubiegłą sobotę Lokomotiv udał się do Łapsz Niżnych, aby zmierzyć się z miejscowym KS. Obydwie drużyny dzielił tylko punkt, dlatego każdy chciał zgarnąć pełną pulę.
Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce KS. Groźnie z rzutu wolnego uderzył Miśkowiec, a najlepszą sytuację miał Sularz, który trafił w poprzeczkę. Dominację gości potwierdził jednak Łukaszka, który strzelił głową po rzucie rożnym wykonanym przez kapitana Chabówki. Na 2:0 podwyższył Sularz i tak wynik utrzymał się do przerwy.
Drugą połowę również lepiej zaczął Lokomotiv – po dwójkowej akcji Ślagi z Nawarą, ten drugi trafił do siatki. Gospodarze zaczęli atakować nieco odważniej i udało im się zdobyć bramkę honorową. To było jednak wszystko, na co tego stać było gospodarzy. W końcówce spotkania wynik ustalił Tomasz Czyszczoń, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym.
Dzięki temu zwycięstwu Lokomotiv awansował na siódme miejsce w tabeli, a do podium traci obecnie 3 punkty.
Serdecznie dziękujemy naszym niezawodnym Kibicom, którzy wybrali się do Łapsz!

GKS ŁAPSZE NIŻNE 1:4 KS LOKOMOTIV CHABÓWKA