Remis w Dębnie

Wczoraj nasza drużyna mierzyła się na wyjeździe z drużyną Bór Dębno.

Od pierwszych minut inicjatywę przejęli gospodarze, którzy dobrze się czują na własnym terenie. Udokumentowali to już w 9 minucie strzelając gola na 1:0. Już 10 minut później bylo 2:0. Pomocnik Dębna ładnym strzałem pokonał naszego bramkarza, który w tej sytuacji był bez szans na obronę. W tej odsłonie nasi oddali tylko dwa celne strzały, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku.

Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Chabówka podeszła wyżej i nie pozwalała rozgrywać Borowi piłki w obronie. Pressing się przydał bo już w 53 minucie po przejściu piłki, Dawid Ślaga wpadł w pole karne i został sfaulowany przed obrońcę Dębna. Jedenastkę na bramkę, zamienił Łukaszka. Kilka minut później przy linii bocznej, o piłkę powalczył kapitan Chabówki, Krzysztof Rapacz. Wygrał on pojedynek z obrońcą gospodarzy i pięknym strzałem z ostrego konta pokonał bezradnego bramkarza Dębna. Chabówka podbudowana dwiema bramkami dalej atakowała bramkę przeciwnika. Opłacało się to, bo już 2 minuty później mamy kolejny faul w polu karnym. Tym razem obrońca Dębna fauluje Bartka Sularza, i sędzia wskazuje jedenastkę. Do karnego po raz drugi podchodzi Łukaszka i pewnie zamienia go na bramkę. W 68 minucie Chabówka wywalczyła rzut rożny. Krzysztof Rapacz dośrodkowuje w pole karne, piłka wpada pod nogi Marcina Nawary, a ten ładuje ja do siatki i mamy 2:4. Niestety po błędach Chabówki, gospodarze w ciągu 4 minut zdobyli dwie bramki i w 75 minucie mami już remis.
Obie drużyny walczyły do końca by odnieść zwycięstwo, jednak pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Cieszy postawa naszych zawodników którzy potrafili odwrócić losy spotkania. W grze było zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Z taką grą możemy liczyć na zwycięstwa w przyszłych meczach.

Dziękujemy kibicom którzy byli razem z nami w to sobotnie popołudnie 💙❤️💪

BÓR DĘBNO 4:4 LOKOMOTIV CHABÓWKA

Lokomotiv: Polaniak – Miśkowiec, Łukaszka, Rapacz K., Nawara, Macioł, Sularz, Czyszczoń, Rapacz D., Pyka, Ślaga (rezerwowi: Czyszczoń, Florczyk, Panek)

Bramki dla Chabowki:
2:1 Krzysztof Lukaszka (karny)
2:2 Krzysztof Rapacz
2:3 Krzysztof Lukaszka (karny)
2:4 Marcin Nawara

32BF8B87-C6B4-4777-AF29-6486FDD1FD43