Domowa porażka z Zaskalem.

W ubiegłą sobotę Lokomotiv podejmował na własnym boisku drużynę Skalnych Zaskale. Gospodarze przystępowali do tego pojedynku mocno osłabieni kadrowo, co widać było zwłaszcza w drugiej części spotkania. Początek meczu należał do Zaskala, które stworzyło sobie kilka sytuacji. Po stronie Lokomotivu najlepszą okazję miał Sularz, jednak jego strzał wybronił golkiper. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, a początek drugiej części przyniósł trafienie gości. Na 20 minut przed końcem wyrównał Pyka, jednak niedługo potem Lokomotiv stracił bramkę, grając chwilowo w dziewiątkę z powodu kontuzji. W końcówce gospodarze rzucili się do ataku, jednak wysoką grę Lokomotivu wykorzystało Zaskale, zdobywając trzecią bramkę.
48’– goście obejmują prowadzenie po strzale głową z bliska po rzucie rożnym
70’– gospodarze po pięknej akcji prawą stroną i płaskim strzale Pyki zdobywają gola na 1-1
85’- strzał z boku pola karnego Króla trafia do siatki na 1-2
90’+ – Góra interweniuje głową za polem karnym, piłkę zbiera zawodnik gości i lobuje bramkarza ustalając wynik meczu
Był to bardzo ważny mecz w kontekście układu tabeli, jednak nie poddajemy się i walczymy dalej. Serdecznie dziękujemy naszym Kibicom za obecność i doping!❤️💙