Zwycięstwo nad Dębnem!

204328686_4231863626874115_6324148967819521637_n
W ubiegłą niedzielę Lokomotiv podejmował na własnym boisku drużynę Bór Dębno, która przed tym spotkaniem plasowała się na szóstej lokacie. W jesiennym spotkaniu górą był Bór, który zwyciężył na własnym stadionie 4:1.
Spotkanie lepiej zaczęło się dla gości, którzy po zamieszaniu w polu karnym objęli prowadzenie. Piłka trafiła na długi słupek, a napastnik Boru dopełnił formalności. Gospodarze ruszyli do ataku, chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Udało się to po kwadransie, gdy po przerzucie na prawą stronę piłka dotarła do Bartka Sularza, który silnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych. Chabówka mogła schodzić na przerwę prowadząc jednak strzały Florczyka i Czyszczonia zostały obronione przez bramkarza.
Druga połowa to wyraźna przewaga Lokomotivu, który raz po raz stwarzał zagrożenie pod bramką gości. Druga bramka dla gospodarzy padła po indywidualnej akcji Sumary, który nawinął obrońcę w polu karnym i strzelił pod poprzeczkę. Wynik ustalił
Oskar Macioł, który po prostopadłym podaniu minął ostatniego obrońcę i pokonał interweniującego golkipera Boru. Lokomotiv powinien wygrać dużo wyżej, jednak dobrze dysponowany bramkarz gości dwukrotnie zatrzymał Czyszczonia. Pod konic meczu okazję na bramkę miał jeszcze Ślaga, jednak jego centrostrzał wylądował na słupku.
Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Lokomotivu, który umocnił się na ósmej pozycji w tabeli.
——————————————————————
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Kibicom za obecność i doping!💙❤️
——————————————————————
Lokomotiv Chabówka 3:1 Bór Dębno
——————————————————————
➡️Najważniejsze akcje meczu:
0:1 – 3 min – Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje zawodnik Dębna i umieszcza piłkę w siatce
1:1 – 12 min – Przerzut na prawą stronę. Piłkę otrzymuje Sularz i silnym strzałem doprowadza do remisu.
2:1 – 63 min – Indywidualna akcja Sumary. Zawodnik Lokomotivu mija kilku rywali i pięknym strzałem daje prowadzenie naszej drużynie.
3:1 – 88 min – Prostopadłe podanie do Oskara Macioła, który po minięciu ostatniego obrońcy pewnie umieszcza piłkę w siatce i ustala wynik spotkania.
———————————————————————-
Skład KS Lokomotiv:
Dawid Gwiżdż, Krzysztof Wnękowicz, Jakub Florczyk, Piotr Czyszczoń, Dawid Ślaga, Tadeusz Sumara, Krzysztof Łukaszka, Krzysztof Rapacz, Bartłomiej Sularz ( 52′ Oskar Macioł ), Krystian Pyka, Jakub Filas
Pozostali na ławce rezerwowych:
Patryk Góra
Radosław Czyszczoń
Łukasz Gwiżdż
Radosław Handzel