Relacje meczowe!

Nadrabiamy zaległości!
Po dłuższej przerwie, wracamy z relacjami meczowymi.
Zapraszamy do lektury 🙂
————————————————————————–
26.05.2021 >>> Skawianin Skawa : Lokomotiv Chabówka 4:3 (3:3)
————————————————————————–
26 maja Chabówka rozegrała wyjazdowy mecz z drużyną Skawianin Skawa. Nasza drużyna bardzo dobrze rozpoczęła mecz za sprawą Oskara Macioła, który już w pierwszej połowie zdobył hattricka. Niestety z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy odwrócili losy spotkania i ostatecznie pokonali naszą drużynę 4:3.
➡ Najważniejsze akcje meczu:
0:1 – 7 min – Podanie piłki z bocznej strefy do Oskara Macioła. Napastnik naszej drużyny przyjął piłkę i posłał ją do bramki obok bezradnego bramkarza.
1:1 – 10 min – Gol dla drużyny gospodarzy
1:2 – 13 min – kolejne dośrodkowanie do Macioła, który po raz kolejny wykorzystał sytuację i podwyższył wynik na 1:2.
1:3 – 22 min – Macioł po silnym strzale z pierwszej piłki skompletował hat-tricka.
2:3 – 28 min – Gol dla drużyny gospodarzy
3:3 – 45 min – Gol dla drużyny gospodarzy
4:3 – 70 min – Gol dla drużyny gospodarzy
————————————————————
29.05.2021 >>> KS Zakopane – Lokomotiv Chabówka 4:1 (1:0)
————————————————————
W sobotę 29 maja seniorzy Lokomotiv Chabówka zmierzyli się z drużyną KS Zakopane. W pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała 1:0, ale po wyjściu na drugą już w 55 minucie wyrównała za sprawą Oskara Macioła, który silnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Niestety braki kadrowe oraz dwie kontuzje w tym meczu okazały się dla nas gwoździem do trumny. W końcówce naszej drużynie zabrakło sił i ostatecznie przegraliśmy w Zakopanem 4:1.
➡ Najważniejsze akcje meczu:
1:0 – 5 min – gol drużyny KS Zakopane
1:1 – 55 min – precyzyjne podanie do Macioła, który po przyjęciu piłki bez zastanowienia strzelił i umieścił ją w prawym, dolnym rogu bramki.
2:1 – 80 min – gol drużyny KS Zakopane
3:1 – 88 min – gol drużyny KS Zakopane
4:1 – 90 min – gol drużyny KS Zakopane
—————————————————————-
02.06.2021>>> Lokomotiv Chabówka : Wierchy Lasek 2:0 (1:0)
—————————————————————-
Ubiegły tydzień był bardzo dobry dla naszej drużyny, gdyż w dwóch spotkaniach rozgrywanych w Chabówce Lokomotiv zdobył komplet punktów.
W środę Chabówka mierzyła się z okupującymi dolne rejony tabeli Wierchami Lasek. Gospodarze od początku zaczęli atakować, goście rozbijali te ataki, w ofensywie ograniczając się do długich piłek za plecy obrońców. Lokomotiv objął prowadzenie po pięknym strzale z dystansu Karola Pyki, który nie dał szans bramkarzowi Wierchów. Wynik w końcówce ustalił Ślaga, po rajdzie umieszczając piłkę w siatce płaskim strzałem. Były to bardzo cenne trzy punkty, które pozwoliły nam złapać nieco oddechu.
➡ Najważniejsze akcje meczu:
1:0 – 15 min – Karol Pyka uderzył z dystansu, piłka wpadła w lewe okienko bramki Nykazy
2:0 – 81 min – Ślaga urwał się obrońcom na prawym skrzydle i mocnym, płaskim strzałem ustalił wynik spotkania
—————————————————————-
05.06.2021>>>Gorce Rdzawka : Lokomotiv Chabówka 1:4 (0:2)
—————————————————————-
W sobotnim spotkaniu, Lokomotiv mierzył się z Gorcami Rdzawka w roli gości. Lepiej w to spotkanie weszły Gorce, które szybkim rozegraniem wprowadzały piłkę w rejony bramki Gwiżdża. Z czasem jednak rosła przewaga gospodarzy, którzy coraz śmielej atakowali. Pierwszą bramkę dla Lokomotivu zdobył Krystian Pyka po bardzo mocnym strzale z rzutu wolnego. Piłka po drodze przełamała jeszcze ręce bramkarza gości. Druga bramka także padła po stałym fragmencie gry – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotr Czyszczoń umieścił ją w siatce z najbliższej odległości. Tuż po przerwie było już 3:0, kiedy to Macioł wykorzystał błąd interweniującego poza polem karnym bramkarza. Dziesięć minut później było już 4:0, po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej zachował się Sumara, szczupakiem pakując piłkę do bramki. Na kwadrans przed końcem Gorce zdobyły honorową bramkę – po zamieszaniu w polu karnym Gwiżdża pokonał Jurzec. Było to kolejne bardzo istotne zwycięstwo, dzięki któremu Lokomotiv awansował na dziewiątą pozycję w tabeli. Warto zwrócić uwagę na fakt, że drużyna z Rdzawki przystąpiła do tego spotkania w mocno osłabionym składzie, mimo wszystko przez długi czas stawiając nam twarde warunki.
➡ Najważniejsze akcje meczu:
0:1 – 7 min – Pyka Krystian z rzutu wolnego pokonał bramkarza
0:2 – 30 min – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotr Czyszczoń z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce i podwyższył wynik spotkania na 0:2
0:3 – 53 min – błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Macioł i Lokomotiv prowadzi 0:3
0:4 – 64 min – po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sumara szczupakiem wpakował piłkę do bramki
1:4 – 77 min – w zamieszaniu w polu karnym Rdzawka zdobyła honorowe trafienie
————————————————————————–
Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy byli z nami podczas tych meczów. 💪💥
Mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy 😍