Udana inauguracja!

W ubiegła sobotę Lokomotiv wybrał się do Białego Dunajca, aby rozpocząć zmagania w A-klasie.

Początek spotkania to dominacja gospodarzy, którzy przeprowadzali dynamiczne ataki skrzydłami, brakowało jednak precyzji lub ostatniego podania. Kilkukrotnie instynktownie reagował Dawid Gwiżdż, ratując Chabówkę przed utratą bramki. Sytuacja uległa zmianie po pierwszym kwadransie, kiedy to śmielej zaatakowali goście. Po dwójkowej akcji Pekana z Nawarą ten ostatni był faulowany w szesnastce. Do rzutu karnego podszedł Łukaszka, jednak jego intencje wyczuł bramkarz Białych. Piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane okazje się mszczą, jednak w tym przypadku było inaczej. Tuż przed końcem pierwszej połowy z prawej strony dośrodkował Pekan, a Nawara strzałem z kilkunastu metrów umieścił piłkę pod poprzeczką.

Tuż po wznowieniu Lokomotiv podwoił swoje prowadzenie. Golkiper gości wybijał piłkę na przedpolu, jednak zrobił to na tyle niefortunnie, że trafiła ona pod nogi Krzysztofa Rapacza. Kapitan Chabówki bez zastanowienia spróbował loba z okolic środka boiska, a piłka pomimo rozpaczliwej interwencji bramkarza Białych wpadła do siatki. Trafienie to ustawiło spotkanie, gdyż gospodarze mocno spuścili z tonu. Szybkie kontry Lokomotivu przyniosły jeszcze dwie bramki. Najpierw po błędzie obrońcy Białego Dunajca w sytuacji sam na sam nie pomylił się Sumara, a na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik zamknął Pekan, który obsłużony dokładnym podaniem przez Patryka Mrożka, nie pomylił się w pojedynku jeden na jeden z bramkarzem. Biali próbowali zdobyć bramkę honorową po stałych fragmentach gry, jednak defensywa Chabówki była w sobotę w świetnej dyspozycji.

Wysokie zwycięstwo pozwoliło świetnie rozpocząć nowe rozgrywki, jednocześnie dając nam na tą chwilę pozycję lidera A-klasy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wiernym Kibicom za obecność i fantastyczny doping! 😍⚽️⚽️⚽️

GALERIA Z MECZU – LINK

Biali Biały Dunajec – KS Lokomotiv Chabówka 0:4 (0:1)
0:1 Nawara Dariusz
0:2 Rapacz Krzysztof
0:3 Sumara Tadeusz
0:4 Pyka Krystian

109069034_3293624990697988_3419791701702910863_n