poGROM w Chabówce!


KS CHABÓWKA-GROM MORAWCZYNA 7:1

Bramki dla KS Chabówka:
1:0 Rapacz Kamil
2:1 Pyka Krystian
3:1 Rapacz Kamil
4:1 Łukaszka Krzysztof
5:1 Łukaszka Krzysztof
6:1 Łukaszka Krzysztof
7:1 Florczyk Jakub

Skład KS Chabówka:Bogdał Paweł, Czyszczoń Tomasz, Filas Jakub, Florczyk Szymon, Florczyk Jakub, Łukaszka Krzysztof, Mrożek Patryk, Pyka Krystian, Rapacz Dawid, Rapacz Kamil, Rapacz Marcin, Rapacz Paweł, Ślaga Dawid, Wojtyczko Piotr, Zając Krystian, Zając Marcin

GALERIA Z MECZU – LINK

IMG_1865
TRAMPKARZE
KS CHABÓWKA-KS WIERCHY RABKA 0:13 (0:5)

Skład KS Chabówka: Aksamit Dominik, Aksamit Kamil, Cisoń Kacper, Cisoń Maciej, Cisoń Magdalena, Flipek Jakub, Handzel Kamil, Kościelniak Jakub,  Powęska Jakub, Siepak Maksymilian, Targosz Miłosz

GALERIA Z MECZU – LINK

41611758_2157006514539745_8270490785837744128_n
KS CHABÓWKA-SKALNI ZASKALE 4:3 (3:1)

Bramki dla KS Chabówka:
1:0 Łukaszka Krzysztof
2:0 Pyka Krystian
3:1 Pyka Krystian
4:3 Filas Jakub

Skład KS Chabówka: Bogdał Paweł, Czyszczoń Piotr, Czyszczoń Tomasz, Filas Jakub, Florczyk Szymon, Florczyk Jakub, Łukaszka Krzysztof, Łukaszka Mariusz, Mrożek Patryk, Panek Mariusz, Pyka Krystian, Rapacz Dawid, Rapacz Paweł, Ślaga Dawid, Zając Krystian

Puchar_Polski_drabinka

Trampkarze Zaskala górą, czekamy na seniorów!

TRAMPKARZE
SKALNI ZASKALE-KS CHABÓWKA 4:2 (1:1)

Bramki dla KS CHABÓWKA:
0:1 Siepak Maksymilian
4:2 Cisoń Magdalena

Skład KS Chabówka: Aksamit Dominik, Aksamit Kamil, Cisoń Kacper, Cisoń Maciej, Cisoń Magdalena, Flipek Jakub, Handzel Kamil, Kościelniak Jakub, Kowalcze Michał, Krauzowicz Wojciech, Powęska Jakub, Siepak Maksymilian, Surówka Kamil, Targosz Miłosz, Zontek Gabriel

LIDER JEST NASZ!

gronikpost
GRONIK GRONKÓW-KS CHABÓWKA 1:4 (0:1)

Bramki dla KS Chabówka:
1:0 Łukaszka Krzysztof
2:0 Pyka Krystian
3:0 Ślaga Dawid
4:0 Pyka Krystian

Skład KS Chabówka: Czyszczoń Piotr, Florczyk Szymon, Florczyk Jakub, Gwiżdż Dawid, Łukaszka Krzysztof, Panek Mariusz, Pyka Krystian, Rapacz Dawid, Rapacz Kamil, Rapacz Krzysztof, Rapacz Paweł, Ślaga Dawid, Zając Marcin

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

TRAMPKARZE
AP WISŁA CZARNY DUNAJEC-KS CHABÓWKA 1:3 (0:3)

Bramki dla KS CHABÓWKA:
1:0 Aksamit Kamil
2:0 Cisoń Magdalena
3:0 Powęska Jakub

Skład KS Chabówka: Aksamit Dominik, Aksamit Kamil, Cisoń Kacper, Cisoń Maciej, Cisoń Magdalena, Flipek Jakub, Krauzowicz Wojciech, Nawara Daniel, Powęska Jakub, Siepak Maksymilian

JUNIORZY
ORAWA JABŁONKA-KS CHABÓWKA 10:1 (5:0)

Bramkę dla KS CHABÓWKA strzelił:
Jankowski Maksymilian

Skład KS CHABÓWKA: Bogdał Paweł, Fudro Szymon, Gwiżdż Damian, Gwiżdż Łukasz, Haza Jan, Hulbój Kacper, Jagła Artur, Jankowski Maksymilian, Pędzimąż Jakub, Pinscher Kamil, Pyka Karol