Relacja z turnieju o Puchar Prezesa KS Chabówka — kategoria „Młodzik „

IMG_8545
W ubiegłą niedzielę na stadionie w Chabówce odbył się miniturniej w kategorii „młodzik”, w którym wzięło udział pięć zespołów z okolicznych miejscowości. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”, więc jedna porażka nie przekreślała szans żadnej z drużyn i dzięki temu emocje trwały do samego końca.

Ostatecznie triumfował Luboń Skomielna Biała, który wygrał komplet spotkań.

Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:
1. Luboń Skomielna Biała
2. Didi Gol Rabka-Zdrój
3. Master Kids Skawa
4. KS Chabówka
5. KS Gorce Rdzawka

Najlepszym bramkarzem został uznany Miłosz Frost (Luboń Skomielna Biała), zawodnikiem Bartosz Gacek (Luboń Skomielna Biała), a najskuteczniejszym strzelcem okazał się Szymon Worwa (Didi Gol Rabka-Zdrój).

Turniej nie odbyłby się bez sponsorów i patronów, dlatego serdecznie chcielibyśmy podziękować Centrum Handlowemu Małgosia Kazimierz i Piotr Stolarczyk, PCD Salami oraz Urzędowi Miasta za bezcenne wsparcie materialne i merytoryczne w przygotowaniach.

Brawa należą się także seniorom KSC, którzy w niedzielę już od samego poranka pracowali, aby turniej przebiegł zgodnie z planem, zarządowi KSC, Aleksandrze Żarnowskiej za całodniową fotorelację, z którą możecie się zapoznać poniżej oraz Pawłowi Czupcie.

Cieszymy się, że turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wspólnie z nami spędziliście tą prawie w pełni słoneczną niedzielę. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją i odszukania siebie na zdjęciach, link znajduje się poniżej.

GALERIA Z TURNIEJU – LINK