Porażka KSC w Białce.

43354556_2071976952862804_1333635826998837248_o
WATRA II BIAŁKA TATRZAŃSKA-KS CHABÓWKA 3:1 (1:0)

Bramkę dla KS Chabówka zdobył:
3:1 Pyka Krystian

Skład KS Chabówka:Czyszczoń Piotr, Czyszczoń Tomasz, Florczyk Szymon, Florczyk Jakub, Gwiżdż Dawid, Łukaszka Krzysztof, Mrożek Patryk, Panek Mariusz, Pyka Krystian, Rapacz Dawid, Rapacz Kamil, Rapacz Krzysztof, Rapacz Paweł, Zając Krystian, Zając Marcin

GALERIA Z MECZU – LINK

Na niedzielne spotkanie drużyna seniorów KSC udała się jak zwykle bojowo nastawiona, żeby odnieść kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem naszym przeciwnikiem, a zaraz gospodarzem spotkania była drużyna Watry II Białka Tatrzańska, którą nasz zespół w tym sezonie pewnie pokonał i to aż w stosunku 9 do 0. Było to jednak spotkanie na początku sezonu i z przecieków uzyskanych przed meczem wynikało, iż to spotkanie nie będzie tak łatwe jak pierwsze.

Po wyjściu na pierwszą połową od razu można było zauważyć różnicę w porównaniu z pierwszym meczem rozgrywanym pomiędzy obydwiema drużynami. Ze składu, który doznał tak sromotnej porażki, w drużynie Watry II ostał się tylko jeden zawodnik. Skąd, aż taka zmiana? Ciężko powiedzieć. Mecz rozpoczął się niestety od błędu bramkarza KSC przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy, który w sytuacji sam na sam wykorzystał zawodnik drużyny gospodarzy. Bramka te nie podłamała naszych zawodników, którzy ruszyli do przodu z chęcią strzelenie wyrównującej bramki. Kilka groźnych strzałów oddał Krystian Pyka, jednak niestety nie udało się zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Im dalej było jednak do końca pierwszej połowy, tym większą rolę na boisku odgrywał sędzia, który wyraźnie nie radził sobie z prowadzeniem spotkania. Raz po raz musiał przerywać grę z uwagi na coraz bardziej zaostrzającą się grę. W ten sposób pierwsza połowa dobiegła końca.

Druga rozpoczęła się od rzutu wolnego z 20 metrów od bramki strzeżonej przez bramkarza KSC. Zawodnik Watry, perfekcyjnym strzałem w okienko podwyższył prowadzenie do dwóch bramek. Niestety nie minęło dużo czasu, a wynik spotkania wynosił się już 3 do 0 dla drużyny Watry, bowiem błąd w komunikacji wykorzystał skrzydłowy gospodarzy. Mimo tych dwóch szybko straconych bramek oraz brutalnej gry ze strony zawodników Watry nasza drużyna cały czas starała się odwrócić losy tego spotkania. Udało się to pod koniec kiedy, to idealne dośrodkowanie w pole karne na bramkę zamienił Krystian Pyka, ustalając w ten sposób wynik meczu na 3:1.

One comment

  1. Pingback: KS CHABÓWKA

Comments are closed.