Cenne zwycięstwo seniorów!

W zeszłą sobotę Lokomotiv gościł w Chabówce plasujący się w szczycie tabeli Lubań Tylmanowa.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wysoko się ustawili, sprawiając defensywie Lubania spore kłopoty. Przyniosło to oczekiwany efekt — Chabówka objęła prowadzenie już w dziewiątej minucie. Strzał z dystansu Pyki sprawił spore problemy golkiperowi gości i po jego niepewnej interwencji piłka wpadła do siatki. Szansę na podwyższenie miał Sumara, jednak jego uderzenie bramkarz sparował na słupek. Próbował także Pyka, który uderzył tuż nad poprzeczką. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Drugą połowę lepiej zaczął Lubań, który po składnym kontrataku pokonał Gwiżdża. Po chwili było już jednak 2:1 dla Chabówki. Prostopadłe podanie Sularza otworzyło Maciołowi sytuację sam na sam, w której Oskar się nie pomylił. Kwadrans później było już 3:1 – kontratak płaskim strzałem wykończył Pyka. Goście mieli jeszcze okazje w końcówce, jednak Gwiżdż nie dał się pokonać i spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Lokomotivu 3:1.

Dzięki ważnemu zwycięstwu awansowaliśmy na dziewiąte miejsce w tabeli, zrównując się punktami z ósmym w tabeli Dunajcem Ostrowsko

Serdecznie dziękujemy wszystkim Kibicom za obecność. Dobrze znowu widzieć Was na stadionie !

LOKOMOTIV CHABÓWKA 3:1 LUBAŃ TYLMANOWA