Sobotnia porażka z liderem

W ubiegłą sobotę seniorzy KS Lokomotiv Chabówka zmierzyli się z drużyną Orkan Raba Wyżna.
Od początku gospodarze prowadzili grę, jednak szybko stracili bramkę po ewidentnym błędzie obrońcy. Nie wpłynęło to na grę piłkarzy Lokomotivu, którzy nadal atakowali bramkę gości.
Wyrównać udało się tuż przed przerwą, mocny strzał pod poprzeczkę Krzysztofa Rapacza znalazł drogę do siatki.
Druga połowa to także częstsze ataki Lokomotivu, jednak dwie bramki Orkana po kontrach w końcówce ustawiły mecz.
➡Najważniejsze akcje meczu:
11′ po błędzie Krzyśka Wnękowicza Orkan wykorzystuje okazję i obejmuje prowadzenie
36′ po dośrodkowaniu Sumary, Karol Pyka wystawia piłkę do Krzyśka Rapacza, który pięknym strzałem wyrównuje wynik. Akcja zaczęła się od wykopu bramkarza gospodarzy , który obronił stuprocentową akcję gości.
79′ rzut wolny dla gości po faulu Piotra Czyszczonia przed polem karnym został wykorzystany i po strzale głową zawodnika Orkana jest 2:1
80′ po szybkiej akcji Orkan podwyższa prowadzenie na 3:1 po przelobowaniu bramkarza
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy trzymali kciuki i wierzyli w zwycięstwo naszej drużyny 😁 Na Was zawsze możemy liczyć !
💙❤️
Mimo porażki z liderem, trzeba przyznać, że seniorzy Lokomotivu zagrali bardzo dobre spotkanie. Po tym meczu widać, że nasi piłkarze nie zamierzają przestać walczyć do samego końca rozgrywek.