CENNY REMIS Z WICELIDEREM!

W pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek podhalańskiej A-klasy KS Lokomotiv zremisował u siebie ze Skalnymi Zaskale 4:4.

Mecz od samego początku obfitował w emocje, gdyż gospodarze mocno ruszyli do ataku. Skalni także nie mieli ochoty się bronić i kilkukrotnie zagrozili bramce Góry. Skuteczniejszy był Lokomotiv i zszedł na przerwę prowadząc 3:1.

Druga połowa także była intensywna, ponieważ obydwa zespoły walczyły o komplet punktów. Lokomotiv mógł ten mecz wygrać, jednak dwie bramki gości w końcówce zapewniły im remis.

Pomimo szansy na komplet oczek cieszy nas punkt zdobyty w starciu z wiceliderem!
Lokomotiv pokazał w tym meczu wielki charakter, pomimo kilku osłabień.

Warto odnotować dobrą postawę juniorów, którzy powoli zostają wprowadzani do pierwszej drużyny Chabówki.

DZIĘKUJEMY KIBICOM KTÓRZY TRZYMALI KCIUKI ZA NASZĄ DRUŻYNĘ ! 💪😁

KS LOKOMOTIV CHABÓWKA 4:4 SKALNI ZASKALE

BRAMKI DLA LOKOMOTIVU:
13′ – Krystian Pyka
16′ – Piotr Czyszczoń
22′ – Krzysztof Łukaszka