Derbowa porażka!

W ubiegłą sobotę Lokomotiv w gminnych derbach podejmował na własnym boisku Gorce Rdzawka. Obydwóm drużynom punkty były bardzo potrzebne, aby poprawić swoją sytuację w tabeli.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, wychodząc na prowadzenie po stałym fragmencie już w 2 minucie gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego głową przeciął zawodnik Gorców, umieszczając piłkę w siatce. Gospodarze również atakowali, jednak obfite opady deszczu i podmoknięta murawa skutecznie utrudniały składną grę. Gdy wydawało się, że Chabówka wyrówna, to goście zdobyli drugie trafienie. Prostopadłym podaniem z głębi pola obsłużony został Stolarczyk, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Bogdałem.

W drugiej połowie inicjatywę zdecydowanie przejął Lokomotiv, kilkukrotnie poważnie zagrażając bramce Rdzawki. Brakowało jednak zimnej krwi i dokładnego wykończenia. W samej końcówce honorową bramkę dla gospodarzy zdobył z rzutu wolnego Krzysztof Rapacz. Kapitan naszej drużyny fantastycznie uderzył z dystansu, a piłka po odbiciu od słupka wpadła w samo okienko. Wydawało się, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:1, jednak ostateczny cios wyprowadziły Gorce. Po błędzie bramkarza Chabówki, Jasieniak zdobył bramkę wygrywając z nim pojedynek jeden na jeden.

Dziękujemy wszystkim, którzy wierzyli w naszą drużynę. Wy jak zwykle jesteście niezawodni ! ❤️💪

LOKOMOTIV CHABÓWKA 1:3 GORCE RDZAWKA