Upragnione zwyci臋stwo ! 馃挋鉂わ笍

W ubieg艂y weekend, a dok艂adnie w sobot臋 KS Lokomotiv zmierzy艂 si臋 na wyje藕dzie z dru偶yn膮 LKS Wierchy Lasek.
Od samego pocz膮tku spotkania Lokomotiv chcia艂 przej膮膰 kontrol臋 nad meczem. Ju偶 w pierwszej akcji Chab贸wki obro艅cy Lasku musieli ratowa膰 si臋 wybiciem pi艂ki na rzut ro偶ny. Wykonawc膮 sta艂ego fragmentu by艂 Sumara, kt贸ry doskona艂ym do艣rodkowaniem znalaz艂 w polu karnym Krzysztofa 艁ukaszk臋, a ten g艂ow膮 wpakowa艂 pi艂k臋 do bramki. Po stracie bramki gospodarze pr贸bowali odrobi膰 straty, ale niestety nie potrafili przej艣膰 dobrze dysponowanej obrony naszej dru偶yny. Wprawdzie oddali kilka strza艂贸w w kierunku bramki, ale na posterunku znajdowa艂 si臋 bramkarz Lokomotivu Dawid Gwi偶d偶. W tej po艂owie Chab贸wka mia艂a kilka sytuacji do zmiany wyniku, jednak naszym pi艂karzom nie uda艂o si臋 zaskoczy膰 bramkarza Wierch贸w. Pod koniec pierwszej po艂owy gospodarze mieli doskona艂膮 okazj臋 do wyr贸wnania, ale pi艂k臋 praktycznie z linii bramkowej przytomnie wybi艂 Krzysiek Rapacz i wynik do przerwy pozosta艂 bez zmian.
Druga po艂owa zacz臋艂a si臋 od mocnych atak贸w Lasku, kt贸ry d艂ugimi podaniami pr贸bowa艂 zaskoczy膰 nasz膮 dru偶yn臋. W jednej z akcji zawodnik Wierch贸w odda艂 silny strza艂 zza pola karnego, jednak na nasze szcz臋艣cie pi艂ka trafi艂 w s艂upek. Tempo meczu da艂o si臋 we znaki niekt贸rym zawodnikom naszej dru偶yny, dlatego trener Ko艂odziej musia艂 dokona膰 kilku zmian. Chab贸wka d艂ugo nie mog艂a poradzi膰 sobie z opanowaniem sytuacji na boisku, przez co w 77 minucie meczu straci艂a bramk臋 na 1:1. Stracona bramka podzia艂a艂a na nasz膮 dru偶yn臋 jak p艂achta na byka, i ju偶 po 2 minutach po raz kolejny wyszli艣my na prowadzenie. Po rzucie wolnym z bocznego sektora boiska, Kapitan KSC przegra艂 pi艂k臋 na drug膮 stron臋 do Sumary kt贸ry min膮艂 dw贸ch zawodnik贸w i do艣rodkowa艂 w pole karne Lasku. Doskonale znalaz艂 si臋 tam wprowadzony wcze艣niej na boisko Bartek Sularz, kt贸ry z bliskiej odleg艂o艣ci zdoby艂 bramk臋 po strzale g艂ow膮. Trzeba podkre艣li膰, 偶e Bartek w tym meczu zaliczy艂 sw贸j debiut w dru偶ynie seniorskiej. Ko艅c贸wka meczu to twarda gra z mn贸stwem fauli, jednak wynik nie uleg艂 ju偶 zmianie.
Dzi臋kujemy wszystkim kibicom, kt贸rzy w r贸偶ny spos贸b wspierali nasz膮 dru偶yn臋.

WIERCHY LASEK 1:2 LOKOMOTIV CHAB脫WKA