Cenne punkty dla KSC !


W sobotę seniorzy KSC rozegrali mecz z drużyną Orawa Jabłonka w ramach dziesiątej kolejki Podhalańskiej A-klasy.
Od samego początku spotkania było widać, że będzie to mecz walki i tak też było. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu już w 8 minucie zdobyła drużyna z Jabłonki. Nasza drużyna mogła szybko wyrównać za sprawą Jakuba Filasa, jednak Kuba w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Co nie udało się Kubie, udało się w 37 minucie Serdlowi, który umieścił piłkę w siatce głową, po doskonałej wrzutce z lewej strony od Dariusza Nawary.
Wynik do połowy 1:1.
Druga połowa to naprzemienne ataki obydwu drużyn i dużo twardej gry w środku pola. W początkowych minutach świetnym refleksem wykazał się bramkarz Lokomotivu Patryk Góra, który po pięknej paradzie wybronił piłkę, która zamiast do bramki trafiła w poprzeczkę. Nasi zawodnicy również mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki, jednak ich strzały były albo za słabe, albo minimalnie niecelne. W jednej z sytuacji piłka po strzale Krystiana Pyki trafiła w słupek, a na trybunach zamiast okrzyków radości ze strzelonej bramki było słychać jedynie jęk zawodu. Decydująca bramka padła w 90 minucie spotkania, a strzelcem tej bramki został Tadeusz Sumara. Tadek dostał prostopadłe podanie od Pekana i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi z Jabłonki. Duży wkład przy tej bramce miał Łukasz Gwiżdż, który po przejęciu piłki przytomnie zagrał do swojego kolegi z drużyny i dzięki temu ten mógł asystować Sumarze.
Ten mecz pokazuję, że walka do samego końca zawsze się opłaca. Jest to bardzo ważne zwycięstwo dla naszej drużyny, która już w tą sobotę zmierzy się o kolejne punkty z drużyną Lubań Tylmanowa.
Bardzo dziękujemy naszym kibicom za sobotni doping 🙂 👏❤️💙
Mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy 🙂

LOKOMOTIV CHABÓWKA 2:1 ORAWA JABŁONKA

Strzelcy bramek dla KSC: ️
1:1 Ślaga Dawid ( głową ), Asysta: Dariusz Nawara ️
2:1 Tadeusz Sumara, Asysta: Krystian Pyka

SKŁAD LOKOMOTIV CHABÓWKA:
Patryk Góra – Mariusz Panek ( 32′ Tomasz Czyszczoń ), Jakub Florczyk, Krzysztof Rapacz, Piotr Czyszczoń ( 67′ Wnękowicz Krzysztof ), Dariusz Nawara ( 76′ Karol Pyka ), Krzysztof Łukaszka ( 85′ Łukasz Gwiżdż ), Krystian Pyka, Dawid Ślaga, Tadeusz Sumara, Jakub Filas.

Galeria ze zdjęciami z meczu LINK